Dept.Medical Psychology,Faculty of Medicine,Univ.of Medicine & Pharmacy Carol Davila,Bucharest

Dedicated to excellence in health psychology and behavioral medicine
 
AcasaAcasa  FAQFAQ  CautareCautare  InregistrareInregistrare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  Conectare  

Distribuiți | 
 

 Grades at the Medical Psychology exam (31.01.12)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Admin
Admin


Numarul mesajelor : 387
Data de inscriere : 30/08/2007

MesajSubiect: Grades at the Medical Psychology exam (31.01.12)   01.02.12 18:05

Group 83:

Afnan Khaled Alasmari (Saudi Arabia) 7
Enyinna Eberechukwu (Nigeria) 9
Ivopol Gabriel Călin (New Zealand) 10
Zarouf Abdullah (Syria) 5
Nielsen Dan (Sweden) 4
Er Emine Irem (Turkey) 3
Al Soeidat Qusay Abedal Kareem (Jordan) 5 (equivalency 2010-11)
Ali Faaris Nabil (Great Britain) 6 (equivalency 2010-11)

Group 84:

Berthier Johanna (France) 7
Voinescu Marc Andreas (Germany) 7
Popescu Andreas Georg (Germany) 4
Tomer Aharonson (Israel) 9
Saar Gilad (Israel) 10
Berkowitz Yakov (Israel) 10
Khoury Iliya (Israel) 6
Najm Alfred (Israel) 9
Kirby Regina (Great Britain) 9
Hussein Moh’d Abdulkadir (Great Britain) 7
Coman Andrea (USA) 10
Sjostrom Elina (Sweden) 10 (equivalency 2010-11)

Group 85:

Afzal Amna (Canada) 9
Ben Sohar Shani (Israel) 10
Liran Kobi Ash (Israel) 9
Kaminer Yoav (Israel) 10 w/ distinction (best paper)
Cigognini Anna Chiara (Italy) 5
Vanni Edoardo (Italy) 5
Dellino Martina (Italy) 7
Bernardini Eleonora (Italy) 8
Tillieci Minnetti Leonardo (Italy) 5
Schiraldi Angela (Italy) 7
Jaya Kumar Saishwini (Malaesia) 6

Group 86:

Mahmood Rahat (Canada) 4
Sandmann Marleen (Germany) 10 w/ distinction
Selcuk Aydogan (Germany) 10
Berger Diana (Germany) 10
Franz Daniel (Germany) 10
Keskin Kerim (Germany) 10
Al Shami Sara Jasmin (Iraq) 10 w/ distinction
Nassar Ali (Israel) 5 (equivalency 2010-11)
Zubedat Mandi (Israel) 4
Zubedat Rabei (Israel) 3
Nassar Ali (Israel) 5 (equivalency 2010-11)
Shirin Johari (Romania) 10 w/ distinction
Mohamed Elbadrin Babiker Ahmed (Sudan) 6 (equivalency 2010-11)
Aksamoglu Ahmed Berat (Turkey) 5

Group 87:

Mahmood Hassan (Canada) 4
Topuz Busra Enise (Germany) 5 (equivalency 2010-11)
Amireh Majdolin (Iordania) 9
Belinson Valentin (Israel) 8
Remo Gilad (Israel) 8
Anastase Ștefan (USA) 10 w/ distinction
Abu Shikara Danial (Israel) 3
Abu Shikara Gabor (Israel) 3
Tamus Luay (Israel) 3
Kabha Yousef (Israel) 8 (difference exam for studies previously attended at Henrietta Szold -Hadassah Nursing School and Hebrew University - Jerusalem, Israel)
Frank Denisse Dana (Israel) 8
Ben Davis Bar Zvi Dorin (Israel) 10
Mor Sapir (Israel) 8
Jamis Joshua Matthew (USA) 7

Group 88:

Yaradat Maha (Jordan) 4
Mandalawi Fadi (Israel) 3
Salman Diana (Israel) 3
Mehboob Saba (Pakistan) 8
Kajali Musa (Turkey) 3
Konak Kubra (Turkey) 3
Kaya Alper (Turkey) 6

Group 89:

Haji Acha Mohamad Masei (Denmark) 7
Neamonitos Konstantinos (Greece) 4
Vlachos Apostolos Nikolaos (Greece) 5
Armes Henry Timothy (Great Britain) 9
Mukherjee Arjun (Great Britain) 9
Puronit Devangi Bhargav (Great Britain) 9
Babu Manu Sunil (Great Britain) 10
Ahmad Unnas Azeem (Great Britain) 8
Madhukar Nikhil (Great Britain) 10
Taylor O’Brein Young (USA) 7
Stanciu Benjamin (USA) 8
Dilsiz Aysul (Turkey) 5 (equivalency 2010-11)
Karabiyik Oznur (Turkey) 5 (equivalency 2010-11)
Liu Vasilios Sau Yan (Great Britain) 6

Group 90:

H ubbard Joshua Bartholomew (Canada) 6
Postelnicu Gherasim Samona (Canada) 5
Nachul Rabia (Israel) 5
Jammal Saher (Israel) 4
Khourieh Hani (Israel) 5
Azzam Manar (Israel) 9
Zaidan Ahlam (Israel) 7
Bashir Mohammad Ahmer (Great Britain) 9
Iqbal Kashif Raza (Great Britain) 8
Saeedi Haleh (Norway) 6
Chauhan Hemma (Great Britain) 10
Weldon Richard Lee (Great Britain) 8

Group 91:

Zaza Mohammad Ramadan Sabri (Jordan) 5 (2010-11)
Rochlin Yegor (Israel) 9
Zegman Dafna (Israel) 5 (equivalency for previous studies attended at Carol Davila University - 2009-10)
Jaroous Sami (Israel) 3
Gargorah Alaa (Israel) 4
Giudice Andrea Filippo (Italy) 8
Majdi Amro (Palestine) 3
Ismail Abdulaziz (Syria) 6
Azhar Muhammed Zubayr (Great Britain) 10

Group 92:

Kivel Constantin Maximilian (Germany) 8
Meir Marcovici Liat (Israel) 9
Abo Shikara Melad (Israel) 3
Seh Shuruk (Israel) 5
Safouri Yara (Israel) 3
Strulovici Ariela Eti (Israel) 10 w/ distinction
Yakob Aiham (Israel) 3
Anil Feriha Gonul (Turkey) 5 (equivalency 2010-11)

Group 93:

Urjan Sabina (Canada) 10
Etoom Mohammad Ali Hussein (Jordan) 5 (equivalency 2010-11)
Nur Abdul Kariem (Iraq) 7
Hammud Hamen (Israel) 3
Brkovic Elizabeta (Sweden) 5
Eroglu Tugba (Turkey) 5
Kahleogullari Cigdeh (Turkey) 4
Mutel Dicle (Turkey) 9
Dogru Ekrem (Turkey) 5
Salgam Rumeysa (Turkey) 3
Gonen Turgut Ufuk (Turkey) 7
Gamze Birlik (Turkey) 3
Sahin Niyazi (Turkey) 5 (equivalency 2010-11)
Kara Enes Ibrahim (Turkey) 5
Oday Moh’d Ahmad Aldababseh (Jordan) 5 (equivalency 2010-11)

Group 94:

Hall Andrew Kitso (Botswana) 8
Bakevel Bakin Maximilian (Germany) 7
Michailidis Ioannis (Greece) 4
Kesarkar Raj Shekhar (India) 8
Salman Mikhail (Israel) 4
Saliba Rwina (Israel) 6
Sabahia Inad (Israel) 5

Group 95:

Aydin Musseref (Canada) 4
Ziya Nurullhude (Canada) 5
Ukeh Peter Kukunim (Nigeria) 5
Uchuno Lilian Ifeanji (Nigeria) 9
Kassomi (Zubeidat) Yasmin (Israel) 5
Badarna Lulu (Israel) 5
Ojo Oluwayesimi Mary (Nigeria) 8
Badarni Maisa (Israel) 5
Usan Numrah (USA) 6
Younis Rawan (Israel) 5
Salih Nabeel (Sweden) 4

Group 96:

Sayid Ali Fatima (Denmark) 9
Mohammad Abed Elal (Israel) 5
Halaj Jamal (Israel) 5
Salih Zbudad (Israel) 5
Salih Raiya Amar (Israel) 5
Sabahia Shada (Israel) 9
Gustafsson Linda (Kenya) 8
Gayathiri Amsa Rajoo (Malaesia) 9
Manal Mekouar (Morocco) 10 w/ distinction
Enache Sebastian (Sweden) 7
Bakeri Faek Ali (Sweden) 4
Atilgan Halid Selman (Turkey) 5 (equivalency 2010-11)
Maranki Zeynep Tuba (Turkey) 4
Mohamed Bilan Kausar (Kenya) 9

Group 97:

Shahid Sohaib (Canada) 4
Malki Achouak (Canada) 8
Maniakos Nikolaos (Greece) 4
Dimopoulou Georgia (Greece) 6
Mosa Aula (Iraq) 4
Asali Maged (Israel) 4
Lankry Nissim (Israel) 10
Anisha Kumari Anil Kumar (Malaesia) 7
Liberis Anastasia Sotiri (USA) 8 (difference exam for previous studies attended at Semmelweiss University – Budapest, Hungary)

Group 98:

Abid Rouaa (Germany) 8
Huber Rivka (Israel) 5
Kovalenko Alexandra (Israel) 6
Stern Tal (Israel) 7
Mor Rami (Israel) 7
Ibrahim Mohammad (Israel) 5 (equivalency 2010-11)
Fusto Luigi (Italy) 4
Latito Gianmarco (Italy) 6
Morgavi Valeria (Italy) 6
Cipriani Filippo (Italy) 6
Ortolina Davide (Italy) 9
Beiruti Charlie (Sweden) 4
Hamdar Hussein Alexander (Sweden) 7
Tran Thi Thu Hang (Vietnam) 9

Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://healthpsy.activebb.net
 
Grades at the Medical Psychology exam (31.01.12)
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Dept.Medical Psychology,Faculty of Medicine,Univ.of Medicine & Pharmacy Carol Davila,Bucharest :: Informatii curs si examen :: Anul 1-
Mergi direct la: